Dakar Desert Rally, Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Games Store tarafından bu hafta verilen ücretsiz oyun Dakar Desert Rally olarak karşımıza çıkıyor. Normalde 390 TL değerinde olan off-road ralli yarışı oyunu, Doki Doki Literature Club Plus ve Lost Castle’ın yerini almış durumda.

Sabre Porto Ltd tarafından geliştirilen ve Sabre Interactive tarafından yayınlanan Dakar Desert Rally, tonlarca arabanın, motosikletin ve diğer arazi araçlarının Suudi Arabistan çöllerinde birbirleriyle yarıştığı gerçek bir etkinliğe dayanıyor. İşte oyunun ana özelliklerine bir bakış: “Dakar Desert Rally, bugüne kadar geliştirilen en büyük ve en destansı off-road ralli yarışı macerası. Dakar Desert Rally, motosikletler, arabalar, kamyonlar, arazi araçları ve yan yana oturulan araçlar (SSV) gibi çok çeşitli lisanslı araç içeren, Amaury Sport Organisation’ın düzenlediği gezegendeki en büyük ralli yarışının benzersiz hızını ve heyecanını deneyimle. Oyun, hem sıkı off-road simülasyonu hayranları için hem de basit eğlence yarış oyunu hayranları için benzersiz mücadeleler sunuyor. Zorlu çevrimiçi çok oyunculu yarışlarda rekabet et ya da tek oyunculu çevrimdışı modda devasa vahşiliklerde dolaş.”

Oyunu 22 Şubat saat 19.00’a kadar hiçbir ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 22-29 Şubat tarihleri arasında ise Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game, Fallout Tactics: Brotherhood of Steel ve Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game oyuncularla buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x